Forum Heaven
İçimden geldi yazdım , beğenirsiniz umarım... Loginpopup
Forum Heaven
İçimden geldi yazdım , beğenirsiniz umarım... Loginpopup
Forum Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum HeavenHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İçimden geldi yazdım , beğenirsiniz umarım...

YazarMesaj
CampeR
Yetkili
Yetkili
CampeR

Erkek

İçimden geldi yazdım , beğenirsiniz umarım... Empty
MesajKonu: İçimden geldi yazdım , beğenirsiniz umarım...   İçimden geldi yazdım , beğenirsiniz umarım... EmptyPerş. Mart 18, 2010 9:17 pm

Hayatı sev ondan asla vazgeçme karşına ne kadar engel çıkarsa çıksın sıkıca tutun ona, yapmadığın ama yapmak istediklerini hemen yap. Vaktin gelip göç ettiğinde öbür dünyaya geri teptiğin fırsatları düşünecek ve pişman olacaksın. Pişman olmak istemiyorsan hayattan zevk almak istiyorsan günlerini boş geçirmek istemiyorsan gözden geçir yaptıklarını ve yapmak istediklerini ve o an geldiğinde ver kararını Pişman mısın değil misin ?

Yazan:

Onur Çevik

İlham kaynağı :

Oomph Gekreuzigt

Şarkıyı dinlerken içimden geçenleri yazdım bir kenara güzel olduysa ne mutlu bana derseniz olmamış söylediklerin boş hayatımı gözden geçiririm bir daha...

+Rep verseniz ne olur sanki ben yazmışım içimden gelenleri ister + verin ister - ben derdimi anlatmış rahatlamışım orası yeterli.
https://www.facebook.com/group.php?gid=243923845150&ref=nf

İçimden geldi yazdım , beğenirsiniz umarım...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Size Bir Show Hazırladım Umarım Beğenirsiniz
» İçimden geleni yazdım elimden geleni yaptım bir saatte koleksiyon yaptım...
» Honved Çok Hafif Geldi
» Benm aklıma uçak deyince Savaş uçakları geldı bunun üzerine resimlerini koydum!!
» Süper Komedi Kuzenimin başına geldi bence komik biraz salakça ama komik okuyun ! :D