Forum Heaven
İçimden geleni yazdım elimden geleni yaptım bir saatte koleksiyon yaptım... Loginpopup
Forum Heaven
İçimden geleni yazdım elimden geleni yaptım bir saatte koleksiyon yaptım... Loginpopup
Forum Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum HeavenHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İçimden geleni yazdım elimden geleni yaptım bir saatte koleksiyon yaptım...

YazarMesaj
CampeR
Yetkili
Yetkili
CampeR

Erkek

İçimden geleni yazdım elimden geleni yaptım bir saatte koleksiyon yaptım... Empty
MesajKonu: İçimden geleni yazdım elimden geleni yaptım bir saatte koleksiyon yaptım...   İçimden geleni yazdım elimden geleni yaptım bir saatte koleksiyon yaptım... EmptyPerş. Mart 18, 2010 10:52 pm

1-Hayatı sev ondan asla vazgeçme karşına ne kadar engel çıkarsa çıksın sıkıca tutun ona, yapmadığın ama yapmak istediklerini hemen yap. Vaktin gelip göç ettiğinde öbür dünyaya geri teptiğin fırsatları düşünecek ve pişman olacaksın. Pişman olmak istemiyorsan hayattan zevk almak istiyorsan günlerini boş geçirmek istemiyorsan gözden geçir yaptıklarını ve yapmak istediklerini ve o an geldiğinde ver kararını Pişman mısın değil misin ?

2-Uzun uzun yazdım içimden geldiği gibi ama naparsın herşeyin sınırı olduğu gibi yazdığınında bir sınırı olması gerekli :S

3-Baktım resmine, başta anlamadım ne yaptığını, belki anlamak istemedim. Ne kadar uğraştıysam da yine de tutamadım kendimi. Kim isterdi ki böyle olsun? Ama belli birisi istemişti bunu ve oldu istediği. Artık bıraktım resimlerine bakmayı, ama hissettim içimde yarattığı büyük acıyı. Şimdi kim kapatacaktı o büyük yarayı derken, sen çıka geldin...

4-Geçen koca iki yılın ardından bıraktın beni attın bir kenara çöp gibi. Halbuki ben sana ne yapmıştım ki? Hiç bir şey söylemeden çekip gittin geride kalanları hiç mi düşünmedin. Beklide düşünmek istemedin haklısın tabi sana göre sadece geçmiş sıradan iki yıl olabilirdi ama o iki yıl benim için göz açıp kapayınca kadar bitti fark edemedim zamanı çünkü beni büyülemiştin. Bir gün geldi o büyüyü bozdun şimdi ben ne yapayım senin yaptığın gibi kaçmalı mıyım? Yoksa kalıp acılarımla yüzleşip savaşmalı mı? Kolay olacak mı sanıyorsun hemen toparlana bilecek miyim? Beni benden daha iyi tanıyorsun beklide, İki yıl o zaman hızlı geçmiş olabilir peki ya şimdi, şimdi geçen bir dakikanın bana bir ömür gibi gelmesi geri dönsen bile düzelebilecek mi? Düzeltilebilinir mi…

5-Şu fani dünya da neyin her anından tat alabildin ki? Aşk mı? Hiç mi kavga etmedin sevdiğinle hiç mi sevip kaybetmedin hep istediğin gibi mi oldu son anına kadar mutlu muydun? Arkadaşlık mı? Hiçbir arkadaşın seni sırtından vurmadı mı hiç mi çıkarları için seninle arkadaş olmadı her zaman senin yanında mıydı yoksa kötü gününde kaçıştı mı hepsi etrafa belki bir iki tanesi senin yanındaydı belki onlar gerçek arkadaşın olsa bile gelemediler yanına yalnız bırakmak zorunda kaldılar seni o an hiç mi kötü hissetmedin kendini yoksa eğleniyor muydun? Tat alabiliyor muydun söyle! Şimdi dur biraz kafanı boşaltmaya çalış sevdiğin bir müzik aç kısık sesle ve kendini dinle hiç konuştun mu kendinle? Artık vakti gelmedi mi sence de? Kendini sıkma hiç üzülmemek için zorla kendini savaşmayı bırakırsan daha ilk engelden bil ki hayat zehir olacak sana çıkan engelle savaş ama bil her zaman kolay olmayacak sandığın kadar hemen pes etme zor kararlar vermen gerekecek tadacaksın en sonun da sende acıyı kaçışın yok savaşsan bile bir gün kaybedeceksin ama o gün gelene kadar pes etme ki o güne kadar tat aldığın bir tek güzel şey olsun yaşa hayatını doya doya…

Arkadaşlarım ben bunlara bir emek vermişim içimden geleni yazmışım ister kopyala yapıştır yapın ister her hangi başka bir şey sadece kendiniz yazmış gibi gösterip beni üzmeyin .Altına küçücük yazın "Onur Çevik arkadaşımız yazmıştır." (frmheaven.co.cc) orjinali burada diye ki içimden gelenleri yazmaya devam edeyim. 6-Hayatınızı yaşayın ama dürüstçe, basit iki yazı için değer mi günah işlemeye? Bir kaç dakika düşün bunu sonra kalbinin sesini dinle o sana doğruyu gösterecektir ama unutma bu dünyada herkesi kandıra bilirsin kalbini bile. Yalnız ama yalnız tek bir varlığı kandıramazsın onu göremezsin duyamazsın ama o senin içindeki sesi bile bilir ve küçücük bir köpekten korktuğunu san san bile tek korktuğunun o olduğunu anlaman uzun sürmeyecek...

7-Oturuyordum deniz kenarında
Bakıyordum kuşlara
Seni düşünüyordum o sırada
Aslında aklımdan hiç çıkmıyordun
Nereye baksam seni görüyordum
Yalnızca seni...
Nedenini bilemedim.
Anlamadım ne hissettiğimi
Nasıl anlayabilirdim ki ?
Herkese sordum
Aşıksın sen dediler
Nasıl anlayabilirdim ki ?
Sen benim ilk aşkımdın.
Hep yanındaydım oysa
Ama sen hiç fark etmedin beni.
Uzaklaştın benden...

Yazan :

Onur Çevik

Tarih:

18 Mart 2010

Beğendiyseniz bunu gösterin taktirlerinizle (+rep) içinize atmayın bir teşekkürü bile içinizde kalmaya devam ederse ufacık bir çığlık bile gün geldiğinde seni pişman edebilir...

En son OnurDE tarafından Çarş. Mart 24, 2010 9:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : 1 Yeni yazı eklenmiştir.)
https://www.facebook.com/group.php?gid=243923845150&ref=nf

İçimden geleni yazdım elimden geleni yaptım bir saatte koleksiyon yaptım...
1 sayfadaki 1 sayfası