Forum Heaven
Süper Komedi Kuzenimin başına geldi bence komik biraz salakça ama komik okuyun ! :D Loginpopup
Forum Heaven
Süper Komedi Kuzenimin başına geldi bence komik biraz salakça ama komik okuyun ! :D Loginpopup
Forum Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum HeavenHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Süper Komedi Kuzenimin başına geldi bence komik biraz salakça ama komik okuyun ! :D

YazarMesaj
CampeR
Yetkili
Yetkili
CampeR

Erkek

Süper Komedi Kuzenimin başına geldi bence komik biraz salakça ama komik okuyun ! :D Empty
MesajKonu: Süper Komedi Kuzenimin başına geldi bence komik biraz salakça ama komik okuyun ! :D   Süper Komedi Kuzenimin başına geldi bence komik biraz salakça ama komik okuyun ! :D EmptyPaz Tem. 19, 2009 12:10 pm

bana göre komik bir çoklarına görede salakça gelen bir hikaye...
bundan 1 sene önce çek cumhuriyetine gezmek amaçli gitmiştim uçağım gece saatlerinde vardı apar topar otele yerleştik ama sağolsunlar otelde ne otel.Neyse uyudum sabah kalktım garson kızdan çay isticem tea diorum anlamıo parmagımla çayı karıstırır gıbı yapıorum anlamıo çay ulan çay gerizekalı dedım he okeyy çay dedi megersem çekçede çay çay demekmiş.. neyse otelden ayrıldım bı ev tuttum kendıme temizlik yapıcam markete girdim cif alıcam bi gorevlı buldum ingilizce derdimi anlatıorum tabi bastan cif dedım anlamadı ya dedım cif yerli malı değilki dünyaca ünlü bir marka anlamıo sığır. ben anlatmaya devam ediorum işte lavabo temizler parlatır böyle anlattım yarım ıngılızcesıyle bana lavabo tıkayıcısı getirdi sabır dedim başladım markette aramaya ahanda buldum cifi aldım goturdüm o salağın yanına al sana dedim cif sattığın ürünü bilmosun ne dese begenırsınız haaaaa tiiifffff megersem c harfi t die okunuomus dedım bu kadar rezillik yeter ilk ucakla gerı dönüyorum:D
https://www.facebook.com/group.php?gid=243923845150&ref=nf

Süper Komedi Kuzenimin başına geldi bence komik biraz salakça ama komik okuyun ! :D
1 sayfadaki 1 sayfası