Forum Heaven
Valve beklemekten bıktık(en azından ben bıktım :D ) Loginpopup
Forum Heaven
Valve beklemekten bıktık(en azından ben bıktım :D ) Loginpopup
Forum Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum HeavenHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Valve beklemekten bıktık(en azından ben bıktım :D )

YazarMesaj
HerOrtamaUyar
GenelYetkili
GenelYetkili
HerOrtamaUyar

Erkek

Valve beklemekten bıktık(en azından ben bıktım :D ) Empty
MesajKonu: Valve beklemekten bıktık(en azından ben bıktım :D )   Valve beklemekten bıktık(en azından ben bıktım :D ) EmptyPerş. Şub. 04, 2010 4:23 am

2007'den bu yana beklenen Half-Life 2: Episode 3, serinin fan'ları tarafından epeydir merak ediliyordu. Yapımın devamının gelmeyeceği bile konuşulmaya başladığı şu dönemde, efsanenin geliştiricisi Valve'den açıklama geldi.

Half-Life'ın takipçileri için üzgünüz; maalesef serinin devam oyunu, yani HL2: Episode 3, firmanın 2010 yılı planları arasında bulunmuyor! Valve'den Gabe Newell, oyunun geliştirilmesinin sürdüğünü dile getiriyor fakat çıkış tarihi için bu yılı kesinlikle işaret etmiyor.

2010'un E3 fuarında Half-Life 2: Episode 3 ile ilgili yeni bilgilerin yayınlanacağı, oyunla ilgili yapılan ön görüler arasında. Temmuz ayında gerçekleşecek organizasyonda, Valve'dan müthiş bir sürpriz bekliyoruz.

:: Half-Life 2: Episode 3 satışa sunulduğunda, bir sonraki Call of Duty ve Crysis 2 gibi rakipleri arasında başarı sağlayabilir mi?

Harbi uğraşıyolarsa kesinlikle

Valve beklemekten bıktık(en azından ben bıktım :D )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bıktım Artık!
» Satılık Char Önemli En azından bi bakın.
» Sarışınlar banka soyamaz en azından normal şekilde :D