Forum Heaven
Ankaragücü ŞOK transferler yaptı beni bile şaşırttı. Loginpopup
Forum Heaven
Ankaragücü ŞOK transferler yaptı beni bile şaşırttı. Loginpopup
Forum Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum HeavenHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ankaragücü ŞOK transferler yaptı beni bile şaşırttı.

YazarMesaj
CampeR
Yetkili
Yetkili
CampeR

Erkek

Ankaragücü ŞOK transferler yaptı beni bile şaşırttı. Empty
MesajKonu: Ankaragücü ŞOK transferler yaptı beni bile şaşırttı.   Ankaragücü ŞOK transferler yaptı beni bile şaşırttı. EmptyPerş. Şub. 04, 2010 1:58 am

"Turkcell Süper Lig’in 20. haftasında Bursaspor’la karşılaşacak olan sarı-lacivertlilerimiz bu maçın hazırlıklarına başladı. Yaptığı büyük ve önemli transferlerle adından sıkça söz ettiren ekibimiz, bugün ki antrenmana yeni transferlerimizle çıktı. Tecrübeli teknik adam Roger Lemerre yönetimindeki antrenmanda; Geremi, Jan Rajnoch, Rothen, Sapara ve Vittek de yer aldı. Düz koşuyla başlayan antrenman yardımcı antrenörümüz Ümit Özat’ın nezaretinde yapılan koordinasyon çalışmasıyla devam etti. Daha sonra dayanıklılığa yönelik istasyon çalışması yapan sarı-lacivertlilerimiz, gruplara ayrılarak dayanıklılık antrenmanını devam ettirdi. Yaptığı yerinde transferlerle kadrosunu daha da güçlendiren Ankaragücümüz’ün bugün ki çalışmasına sakatlığı devam eden golcü oyuncumuz Metin Akan katılmazken bu oyuncumuz saha kenarında bir süre düz koşu yaptıktan sonra fizyoterapist eşliğinde fitness da çalıştı. Diğer yandan Manisaspor maçından sonra arka adalesinde çekme olan defansımızın etkili isimlerinden Koray bugün ki çalışmalarda yer almadı."

Ankaragücü resmi sitesinden alıntıladığım bu haberde

Jérôme Rothen ve Geremi isimleri dikkatimi en çok çeken 2 isim oldu Jérôme Rothen Fransa'da AS Monaco FC , FC Porto , Glasgow Rangers gibi büyük takımlarda oynamış bir "AO" bölgesi oyuncusudur.Geremi'de duymayanınız yoktur ki sene başında Vassel Transferi tek başına şok etmişti herkezi bu yıl Türkiye'de en iyi transfer yapan 2 takımdan 1. Galatasaray 2. Ankaragücü bence. Ankaragücü'nde bu saydıgım 3 kişi Galatasaray'a gelse
Galatasaray'ın Hiç sorunu kalmaz. Very Happy Kendi yorumumu da ekledim sizinkileride beklerim Şok ettiler beni HeLaL olsun daha çok Transferleri var ama benım 3 ü dikkatimi çekti.

+reP
https://www.facebook.com/group.php?gid=243923845150&ref=nf

Ankaragücü ŞOK transferler yaptı beni bile şaşırttı.
1 sayfadaki 1 sayfası