Forum Heaven
Son Kartal Yıldıray! Loginpopup
Forum Heaven
Son Kartal Yıldıray! Loginpopup
Forum Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum HeavenHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Son Kartal Yıldıray!

YazarMesaj
IceBerq
Onursal Üye

Erkek

Son Kartal Yıldıray! Empty
MesajKonu: Son Kartal Yıldıray!   Son Kartal Yıldıray! EmptyPaz Ağus. 09, 2009 10:00 am

Yabancı kontenjanı nedeniyle 10 numara mevkisine yabancı oyuncu alamayan Beşiktaşımızın, Stuttgart'ta forma giyen gurbetçi futbolcu Yıldıray Baştürk'le anlaşma sağladığı belirtildi.
Beşiktaşımız transferdeki son bombasını patlattı. Sabah gazetesinin 08.08.09 tarihli haberine göre, Arjantinli futbolcusu Delgado'yu sözleşmesini askıya alması konusunda ikna edemeyen ve yabancı kontenjanı dolu olduğu için rotasını mecburen yerliye çeviren siyah-beyazlı yönetim, Stuttgart'ta forma giyen gurbetçi futbolcu Yıldıray Baştürk'le anlaşma sağladı.

Daha önce de Beşiktaş'ın gündemine gelen ve "Siz kulübümle anlaşın. Ben zaten Türkiye'de oynamayı istiyorum" diyen 31 yaşındaki 10 numaranın menajerleri ile temasa geçen başkan Yıldırım Demirören'in, transfere son noktayı koymak için bugün Almanya'ya giderek kulübü ile masaya oturacağı bildirildi.

KİRALIK FORMÜLÜ DE GÜNDEMDE

Özellikle 10 numara sıkıntı yaşayan teknik direktör Mustafa Denizli'nin, "Yabancı alamıyorsak Yıldıray'ı alalım" şeklinde görüş bildirmesi üzerine harekete geçen yönetimin, prensip anlaşmasına vardığı öğrenilen milli futbolcuya, yıllığı 2 milyon Euro'dan 3 yıllık sözleşme teklif edeceği öğrenildi. Eğer Stuttgart ile bonservisin alınması konusunda anlaşma sağlanamazsa kiralık formülünün de teklif edileceği gelen haberler arasında.

Son Kartal Yıldıray!
1 sayfadaki 1 sayfası