Forum Heaven
Huzurlarınızda Yılın Transferi ELANO !!! ve Elano'nun açıklaması ! Loginpopup
Forum Heaven
Huzurlarınızda Yılın Transferi ELANO !!! ve Elano'nun açıklaması ! Loginpopup
Forum Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum HeavenHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Huzurlarınızda Yılın Transferi ELANO !!! ve Elano'nun açıklaması !

YazarMesaj
CampeR
Yetkili
Yetkili
CampeR

Erkek

Huzurlarınızda Yılın Transferi ELANO !!! ve Elano'nun açıklaması ! Empty
MesajKonu: Huzurlarınızda Yılın Transferi ELANO !!! ve Elano'nun açıklaması !   Huzurlarınızda Yılın Transferi ELANO !!! ve Elano'nun açıklaması ! EmptyC.tesi Ağus. 01, 2009 7:10 am

Galatasaray onu alarak sadece Türkiye'deki rakiplerini değil bütün dünyayı şaşkına çevirdi. Taraftar dört köşe, yönetim gururlu. Dile kolay; Brezilya Milli Takımı'nın önemli bir yıldızı artık Sarı-Kırmızılı formayı giyecek. Tarihi şov dün resmen başladı, Elona İstanbul'a görkemli bir şekilde ayak bastı.

Lyon'a 9 Milyon Euro ödeyerek Keita'yı alan Galatasaray'dan kendi taraftarları bile bundan daha müthiş bir transfer beklemiyordu. Ancak Sarı-Kırmızılı yönetim sadece Türkiye'yi değil bütün dünyayı şaşkına çevirdi, Brezilya Milli Takımı'nın yıldızı Elano'ya imza attırdı. Transferin yankıları sürerken, Haldun Üstünel ile İngiltere'den İstanbul'a gelen Elano'yu coşkulu bir taraftar gurubu karşıladı. Yaklaşık 1000 civarında Sarı-Kırmızılı, hava alanını Ali Sami Yen'e çevirdi. İzdiham nedeniyle yanlışlıkla otobüse binen Elano, daha sonra kulübün aracına geçebildi.

"Galatasaray'ı seçtim Çünkü...

Üstünel ile Florya Metin Oktay Tesisleri'ne giden Brezilyalı, Galatasaray TV'ye neden Cim Bom'u seçtiğini ve duygularını anlattı: Bu karşılama bana güven verdi. Galatasaray'ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu biliyordum, bu karşılamayla daha iyi anladım. Gelmeden önce araştırmalarım oldu tabii. Tanıdığım bazı oyunculari Taffarel ve Capone gibi önemli Brezilyalı futbolcular burada oynadı. Türk futbolcuların ne kadar kaliteli olduğunu biliyorum. Hocamız Frank Rijkaard'dan da bahsedildi. Onun da buraya gelmemde büyük etkisi olmuştur. Bu sebepler birleşince Galatasaray'ı seçtim.
https://www.facebook.com/group.php?gid=243923845150&ref=nf

Huzurlarınızda Yılın Transferi ELANO !!! ve Elano'nun açıklaması !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 39. futbolcu Elano
» Galatasaray'ın Yeni Transferi Cesc Fabregas NikeFootball Video
» Aurelio Acıklaması
» Elano Siftah Yapıyor
» FPS Nedir Açıklaması ve Windows Xp'de Alt Yazı Kurulumu [Resimli Anlatım Dahil.]