Forum Heaven
Şikayetçiyim Arkadaş Loginpopup
Forum Heaven
Şikayetçiyim Arkadaş Loginpopup
Forum Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum HeavenHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şikayetçiyim Arkadaş

2 posters
YazarMesaj
CampeR
Yetkili
Yetkili
CampeR

Erkek

Şikayetçiyim Arkadaş Empty
MesajKonu: Şikayetçiyim Arkadaş   Şikayetçiyim Arkadaş EmptyCuma Tem. 24, 2009 3:22 pm

Arkadaşlar burda Ege nin bana fark ettirdiği bir şeyi yazmak istiyorum

------Eren sen neden bizim yazılarımızı copy paste yapıp sildikten sonra başka yere yazarak altına bilmem kimin yazısıdır yazıosun ben onu anketlerde yapıyorum çünkü benim yaptığım anketleri yapmayı bilmeyenler var! benden isterlerse yapıyorum senin ki farklı bir olay 1.si kendine +rep sağlamış oluyosun ama bu benim umrumda diil Ege üzülo 2.si bizim yazılarımıza resimlerimize +rep geldiğinde + başarı gücü geldiğinde sen almış olacaksın ki bu benim canımı sıkmaz ama yaptığının ayıp olduğunu yazıyorum sen moderatör sün Modere bölümünden Konuları Otomatik olarak taşıyabilirsin bu tip oyunlara gerek yok!-------
https://www.facebook.com/group.php?gid=243923845150&ref=nf
İcEmAn
Onursal Üye
İcEmAn

Erkek

Şikayetçiyim Arkadaş Empty
MesajKonu: Geri: Şikayetçiyim Arkadaş   Şikayetçiyim Arkadaş EmptyCuma Tem. 24, 2009 5:17 pm

oraya özellikle rep puanları bana vermesinler diye şahıs ismi belirtiyorum.eğer bir şikayetin varsa benle ilgili,admine p.m atarsın.burada şahısların adlarını zedelemek zorunda değilsin

Şikayetçiyim Arkadaş
1 sayfadaki 1 sayfası