Forum Heaven
Lugano noktayı koydu: Git-mi-yo-rum Loginpopup
Forum Heaven
Lugano noktayı koydu: Git-mi-yo-rum Loginpopup
Forum Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum HeavenHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lugano noktayı koydu: Git-mi-yo-rum

YazarMesaj
CampeR
Yetkili
Yetkili
CampeR

Erkek

Lugano noktayı koydu: Git-mi-yo-rum Empty
MesajKonu: Lugano noktayı koydu: Git-mi-yo-rum   Lugano noktayı koydu: Git-mi-yo-rum EmptySalı Ağus. 10, 2010 4:20 pm

İtalya'nın Roma takımı tarafından istenen Uruguaylı savunmacı, “Fenerbahçe ile sözleşmem var ve bunun şartlarına sonuna kadar uyacağım” diye konuştu

Mağlubiyeti asla kabul etmeyen yapısı, maçlardaki savaşçı kişiliği nedeniyle taraftarların, “Cesuryürek” lakabını taktığı Diego Lugano, transfer söylentilerine son noktayı koydu. Geçen sezon sözleşmesi bittiğinde, en büyük hayali futbol yaşantısını İtalya’da devam ettirmek olduğu için yöneticileri uzun süre uğraştıran ancak gecikmeli de olsa yeni sözleşmeye imza atıp, taraftarların yüreğini ferahlatan Uruguaylı savunmacı, geçtiğimiz günlerde bir kez daha İtalyanlar’ın gündemine girmişti. Özellikle savunmasında sıkıntı yaşayan Roma’nın transfer gündemine aldığı Lugano’nun, Şampiyonlar Ligi maçlarında oynamaması, “İtalya’ya transfer olmak istiyor. Bu nedenle gideceği takımla Avrupa’da oynayabilmek için forma giymedi” eleştirilerine yol açmıştı.

Hafta sonunda oynamak istiyor
Uruguaylı oyuncu, milli maç için Portekiz’e gitmeden önce yaptığı açıklamada, Fenerbahçe ile sözleşmesinin sürdüğünü vurguladı ve “Ben de, o sözleşme şartlarına uyacağım. Şu anda Fenerbahçe’den ayrılma gibi bir düşüncem yok. Sakatlığımın tamamen geçmesini bekliyorum. Sanıyorum, bir aksilik olmazsa Antalyaspor maçına yetişirim. Milli takımdan dönüşte, takımla çalışmalara başlayıp, hafta sonunda sahada olmak istiyorum” dedi.
https://www.facebook.com/group.php?gid=243923845150&ref=nf

Lugano noktayı koydu: Git-mi-yo-rum
1 sayfadaki 1 sayfası