Forum Heaven
'Stat beni çok heyecanlandırdı' Loginpopup
Forum Heaven
'Stat beni çok heyecanlandırdı' Loginpopup
Forum Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum HeavenHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'Stat beni çok heyecanlandırdı'

YazarMesaj
CampeR
Yetkili
Yetkili
CampeR

Erkek

'Stat beni çok heyecanlandırdı' Empty
MesajKonu: 'Stat beni çok heyecanlandırdı'   'Stat beni çok heyecanlandırdı' EmptySalı Ağus. 10, 2010 1:43 pm

Sancaktepe'de adının verildiği stadın açılışına katılan Hakan Şükür, bu durumun kendisini çok heyecanlandırdığını söylerken, “Umarım buradan Türk Futbolu için yeni yıldızlar yetişir” temennisinde bulundu.

Türk futbolunun gelmiş geçmiş en önemli forvetlerinden biri olan Hakan Şükür, Sancaktepe’de kendi adının verildiği stadın açılış törenine kızıyla birlikte katıldı. Efsane golcü, stada kendi adının verildiğini görünce çok mutlu olduğunu ve heyecanlandığını belirtirken, “Umarım buradan Türk futboluna adını yazdıracak yeni yetenekler yetişir” dedi. Hakan Şükür, Galatasaray’ın yeni transferi Mehmet Batdal hakkındaki bir soruya, “Genç ve yetenekli bir oyuncu. Böylesi büyük bir kulüpte oynayacak olması, sırtına önemli bir sorumluluk yükleyecek. Umarım bunu kaldırır ve Galatasaray’a uzun yıllar hizmet eder” dedi.

“Gurur duyuyoruz”
Törende, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem de bir konuşma yaptı. Erdem, Türk futbolunun yetiştirdiği en büyük oyunculardan biri olan Hakan Şükür’ün ismini stada vermekten gurur duyduklarını söylerken, “Buradan yeni Hakan Şükür’ler yetişmesini diliyoruz. Belediye olarak futbolun dışında birçok branşa da katkı sağlıyoruz. Spora olan desteğimiz büyüyerek devam edecek” dedi.
https://www.facebook.com/group.php?gid=243923845150&ref=nf

'Stat beni çok heyecanlandırdı'
1 sayfadaki 1 sayfası