Forum Heaven
Transfer mi? Asla! Loginpopup
Forum Heaven
Transfer mi? Asla! Loginpopup
Forum Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum HeavenHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Transfer mi? Asla!

YazarMesaj
CampeR
Yetkili
Yetkili
CampeR

Erkek

Transfer mi? Asla! Empty
MesajKonu: Transfer mi? Asla!   Transfer mi? Asla! EmptySalı Ağus. 10, 2010 1:40 pm

Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Arda Turan, basında hakkında çıkan transfer iddialarına, “Spekülasyonlarla ilgilenmiyorum. Ben sadece futboluma bakıyorum” diyerek son noktayı koydu.

Türk futbolunun en önemli yıldızlarından biri olan Arda Turan hakkında hemen her gün farklı bir iddia ortaya atılıyor. Son günlerde bazı gazetelerde, yönetimin bu sezona oldukça formda başlayan genç oyuncu için Milan’la 14 milyon Euro’ya anlaştığı yönünde haberler çıkmıştı. FANATİK’e açıklamada bulunan Adnan Sezgin, bu söylentilerin kesinlikle asılsız olduğunu belirtmişti. Dün Nike’ın reklam filminin tanıtımına katılan Arda, kendisine transferle ilgili yöneltilen bir soruya, “Bu tür spekülasyonlarla ilgilenmiyorum. Sadece futboluma bakıyorum. Galatasaray ve Milli Takım’a katkı sağlamak için çaba harcıyorum” dedi.

‘Lig daha heyecanlı oldu’
Milli Takım’ın EURO 2012’ye katılıp başarılı olacak potansiyele sahip olduğunu belirten genç oyuncu, “Hedefimiz önce elemeleri geçmek, sonra da şampiyonluk olmalı” dedi.Oynadığı reklam filminin çekimlerinin stresli geçtiğini söyleyen Arda, o dönemde Milli Takım’la ABD kampına gideceğini ve pasaportunu kaybettiğini söylerken, basın mensuplarına, “Gidemeseydim siz beni asardınız. Allah’tan buldum pasaportumu” dedi. Genç kaptan, Süper Lig ekiplerinin yaptığı transferlere de değinirken, “Kulüp yönetimlerine teşekkür ediyorum. İyi oyuncular transfer ettiler. Ligimizin kalitesi her geçen sene artıyor. Daha heyecan duyulan bir ligimiz oldu” ifadelerini kullandı.
https://www.facebook.com/group.php?gid=243923845150&ref=nf

Transfer mi? Asla!
1 sayfadaki 1 sayfası