Forum Heaven
Sonisphere 2010 İstanbul Bitti Loginpopup
Forum Heaven
Sonisphere 2010 İstanbul Bitti Loginpopup
Forum Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum HeavenHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sonisphere 2010 İstanbul Bitti

YazarMesaj
CampeR
Yetkili
Yetkili
CampeR

Erkek

Sonisphere 2010 İstanbul Bitti Empty
MesajKonu: Sonisphere 2010 İstanbul Bitti   Sonisphere 2010 İstanbul Bitti EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 4:29 am

Evet arkadaşlar Sonisphere Festivalleri İstanbul Ayağı Malesef sona erdi. İlk gün Alice İn Chains ve Rammstein insanları kendinden geçirten bir konser verdi.2. gün Manowar, Pentagram ve Accept'le İstanbul sarsıldı ve Son gün Big Four günü Metallica Megadeth Slayer Anthrax İnönü Stadını yıktı.

Festivale 1. Gün çıkan Rammstein Her zaman ki gibi yaptığı sahne şovlarıyla İnönü Stadını Cehenneme Çevirdi.Özellikle Pussy şarkısında Till Lindemann (Vokal) özel yapılmış pembe bir makinenin üstüne çıktı ve ön taraftaki seyircilere beyaz köpük fışkırtırken insanlar kendinden geçmiş gibi delicesine eğlendi.Bunun yanı sıra Festivale Manowar'ın Türkçe konuşması damgasını vurdu işte oradan bir alıntı. "Buraya bu festivale 4 büyük grup gelmiş diyorlar. S****R Ordan Siz bu festivale kimin için geldiniz duyamadım buraya sonisphere festivaline kimin için geldiniz haydi o zaman şu kıçları oynatın bakalım!"En üzücü olay ise Ronnie James Dio'nun vefatı oldu.Dio vefat etmeseydi Sonisphere 2010 festivaline gelecekti.3. gün insanlar stadı doldurdu taşmak üzereydi 3. günün en güzel görüntüsü Meksika Dalgası oldu.Metallica sırasında insanlar çakmaklar çıkarıldı gerçekten harika bir manzaraydı ancak benim duyduğum en güzel yorum "Rammstein seven birisi değilim ama tek basına Rammstein bu seneki Efes One Love Fesitvalinden daha eğlenceliydi adamlar Respect kazandı benim için gerçekten anlatılanlardan daha süperdiler." ve "Bilet pahalı gelmişti başta çünkü sırf ManowaR için gelecektim ancak festival bitip insanlar Rammstein'i konuşmaya başlayınca gerçekten kaçırdığıma 1000 pişman oldum seneye bu festival olursa Rammstein mutlaka gelmeli bu sefer kaçırmayacağım." Gerçekten kaçmaması gereken bir konserdi ama malesef sahneden 30 dakika erken ayrıldılar her neyse Sonisphere 2011 olursa yine gideceğimden emin olabilirsiniz. SmileSmileSmileSmileSmileSmile
https://www.facebook.com/group.php?gid=243923845150&ref=nf

Sonisphere 2010 İstanbul Bitti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fade To Black Sonisphere 2010 İstanbul
» Nothing Else Matters Sonisphere 2010
» Sonisphere 2010 Turkey Ich Tu Dir Weh
» Sonisphere 2010 Turkey Ich Will
» Sonisphere 2010 Gitmeye değer